Job Alert Signup

Kariera w ZEA

Zjednoczone Emiraty Arabskie to konstytucyjna federacja siedmiu emiratów: Abu Dhabi, Dubaju, Sharjah, Ajman, Umm Al-Quwain, Ras Al Khaimah i Al Fujairah.

Abu Dhabi & Dubaj są najbardziej znanymi i tętniącymi życiem stanami. Branża hotelarska w obu miejscach rozwija się w zawrotnym tempie.

Ten wzrost gospodarczy doprowadził do zapotrzebowania na talent i zasoby. Ponieważ większość hoteli działających i otwierających się w regionie to światowe marki – Hilton, Marriott, Four Seasons itp. preferuje się utalentowanych kandydatów z doświadczeniem w hotelach sieciowych obsługujących gości biznesowych. Często zdarza się, że na początku trzeba przyjąć niższe od obecnego stanowisko, jednakże możliwości rozwoju osobistego i okazja do awansu są bardzo szerokie gdy kandydat osiąga dobre wyniki.

​Action Recruitment posiada stabilne kontakty biznesowe w branży hotelarskiej w regionie, a nasza obecność w Dubaju daje nam dostęp do tego, co się dzieje oraz różnorodnych potrzeb i wymagań hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich / na Bliskim Wschodzie.

Featured Jobs
No featured jobs found.
Top ...