Job Alert Signup

Najczęściej zadawane pytania

Dzięki bogatemu doświadczeniu w rekrutacji personelu hotelarskiego oraz działaniu w imieniu jednych z najlepszych hoteli na świecie możemy udzielić Ci wskazówek i porad, dzięki którym Twoja kariera wespnie się na wyższy poziom.  Podczas rekrutacji do największych hoteli wyższej klasy w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie tylko przeprowadzimy z Tobą wywiad. ale także — wysłuchamy Twoich wymagań, aby dopasować dla Ciebie najlepsze możliwe zatrudnienie w branży hotelarskiej.  Poniżej znajdują się często zadawane pytania, z którymi zetknęliśmy podczas lat pracy z kandydatami przechodzącymi przez proces rekrutacyjny:

 

  • Jak mogę się zarejestrować? – Zarejestrować można się po prostu dzwoniąc bezpośrednio do jednego z naszych konsultantów ds. rekrutacji, pisząc do niego wiadomość e-mail, zgłaszając swoją kandydaturę na wolne stanowisko lub klikając na stronę „Skontaktuj się z nami”.  Jeśli mieszkasz w Polsce, prosimy rejestrować się bezpośrednio przez Karolinę.
  • Jak powinno wyglądać moje CV? – CV powinno być schludne i precyzyjne, bez błędów językowych; powinno zawierać dokładne daty zatrudnienia, wykształcenie i dodatkowe umiejętności, takie jak znajomość języków czy zdolności techniczne.  CV nie powinno przekraczać 3 stron.
  • Co dzieje się po rejestracji? – Nasze biuro odpowie na zgłoszenie poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie, jeśli będziesz odpowiednim kandydatem na wolne stanowisko przedstawiciel Action Recruitment przeprowadzi z Tobą rozmowę kwalifikacyjną.
  • Jak przebiega rozmowa o pracę? – Dokładamy starań, aby rozmowy z kandydatami o pracę odbywały się osobiście; jeśli jest to niemożliwe, umówimy się na rozmowę przez Skype.
  • Jak długo trwa rozmowa kwalifikacyjna? – Czas rozmowy waha się od 30 minut do 1,5 godziny.
  • Czy muszę dostarczyć referencje? – Tak, wymagamy dostarczenia danych co najmniej 2 osób udzielających referencji: imienia i nazwiska, tytułu, adresu e-mail i numeru telefonu, a także wskazania, gdzie z tą osobą pracowałeś.  Nie będziemy kontaktować się z nimi bez Twojej wcześniejszej zgody.
  • Co dzieje się z moim podaniem w agencji rekrutacyjnej? – Twoje podanie jest przetwarzane z zachowaniem najwyższej poufności, a CV nie zostanie wysłane do żadnego potencjalnego pracodawcy bez Twojej wyraźnej zgody.
  • Czy wszystkie ogłoszenia o wolnych miejscach pracy znajdują się na stronie internetowej? – Nie. Nie wszystkie informacje o wakatach są zamieszczane na stronie internetowej ze względu na poufny charakter niektórych klientów.
  • Czy Action Recruitment pobiera opłatę od kandydata? – Nie. Nie pobieramy od Ciebie opłaty, natomiast wystawiamy rachunek pracodawcy/klientowi za przyjęcie Cię do pracy.
  • Kiedy już potencjalny klient wybierze mnie do rozmowy o pracę, co dzieje się dalej? – Oczekujemy, że szczegółowo zgłębisz informacje na temat danego hotelu/przedsiębiorstwa i przygotujesz się, aby jak najlepiej zaprezentować się w wyznaczonym dniu.  Szczegóły dotyczące rozmowy o pracę przekażemy Ci telefonicznie lub w wiadomości e-mail.  Po otrzymaniu informacji zwrotnych, skontaktujemy się z Tobą, aby powiadomić Cię o wyniku rozmowy.
Featured Jobs
No featured jobs found.
Top ...