Zastępca Kierownika Gastronomii / Assistant F&B Manager - praca w Irlandii - Ref 758

Zapoznaj się z naszą ofertą:
Action Recruitment Published: March 20, 2018
Location
Job Type
Category

Description

W imieniu naszego klienta,

poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko

 Zastępcy Kierownika Gastronomii / Assistant F&B Manager

Opis stanowiska:

  • obsługa gości gastronomii zgodnie z przyjętymi standardami,
  • wspomaganie Kierownika Gastronomii w realizacji nałożonych celów jakościowych i sprzedażowych,
  • organizowanie pracy działu gastronomii,
  • umiejętność kreowania dobrego wizerunku,
  • prowadzenie rekrutacji oraz szkoleń dla pracowników
  • rozliczenie czasu pracy,
  • Przestrzeganie ustalonych standardów
  • dbałość o przestrzeganie ustalonych standardów

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość innego języka obcego mile widziana,
  • umiejętność organizacji konferencji, spotkań biznesowych i bankietów,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • doświadczenie w pracy w hotelach na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi programów gastronomicznych (MICROS)
  • znajomość obsługi Klienta w zakresie gastronomii,
  • samodzielność i dynamizm w działaniu,
  • kreatywnowność, zaangażowanie i dyspozycyjność
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stałe zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jesteś zainteresowany/a? Masz jakieś pytania? Wyślij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim do Karoliny na adres mailowy karolina@actionrecruitment.com

 upload file ... Limit reached, delete at least one file below to add more.