Job Alert Signup

Dlaczego my

Już od ponad 43 lat zajmujemy się wspieraniem klientów w zakresie doboru pracowników branży hotelarskiej. To właśnie naszemu długoletniemu, specjalistycznemu doświadczeniu, rozpoznanej na całym świecie reputacji i pasji do hotelarstwa zawdzięczamy nasz sukces.  Dzięki naszej obecności na World Travel Market, Arabian Travel Market Dubai, ITB Berlin, Hotel Conference UK oraz wielu innych wydarzeniach branży mamy okazję do uściślających więź indywidualnych spotkań z naszymi klientami oraz poznanie kompetentnych profesjonalistów, pasjonatów branży.

Kiedy tylko jest to możliwe dokładamy wszelkich starań by spotkać naszych klientów i kandydatów osobiście. Jeżeli jest to niemożliwe ze względu na odległość geograficzną chętnie korzystamy z nowoczesnej technologii by do Państwa dotrzeć.

Nasze biura w Dublinie, Belfaście, Dubaju i Wrocławiu oferują szeroki wybór miejsc pracy w hotelach w Irlandii oraz na Bliskim Wschodzie.

Poniższe opinie naszych klientów pozwolą Państwu lepiej poznać kim jesteśmy:

 

Świetna obsługa, doskonałe zrozumienie kandydatów, bardzo skuteczny proces pełen integralności i zaufania”.

Liam Brown, President, U.S. & Canada
Select Service & Extended Stay Lodging and Owner & Franchise Services
The Americas / Marriott International, Inc.

 

“Hilton Hotels w Irlandii od wielu lat korzysta wyłącznie z usług firmy Action Recruitment. Są oni naszym preferowanym partnerem w sprawie rekrutacji ze względu na wysoki poziom kandydatów na pozycje kierownicze którymi dysponują. Tu liczy się jakość a nie ilość.

Sama w przeszłości znalazłam pracę poprzez Action Recruitment i jeżeli ponownie poszukiwałabym pracy zwróciłabym się do właśnie do Action. Bardzo doceniam ich zaangażowanie by znaleźć właściwego kandydata na właściwe stanowisko.”

Yvonne Brady, Area Director of Human Resources, Hilton Hotels Ireland.

hilton

 


 

Współpracowaliśmy ściśle z Action Recruitment podczas rekrutacji na wiele pozycji. Ich obsługa jest precyzyjna i profesjonalna. Zaproponowali odpowiednich dla nas kandydatów szybko i efektywnie.”

Paul Carty, Managing Director, Guinness Storehouse

guinness


“Brian i zespół Action Recruitment od ponad dwudziestu lat są moimi bliskimi współpracownikami i powiernikami. Korzystałem z ich usług i doradztwa wielokrotnie i zawsze uważałem, że ich podejście jest bardzo profesjonalne, dyskretne i idące z duchem czasu.

Liam Doyle, General Manager Ritz Carlton

ritz


“Moje doświadczenia z Action Recruitment są zawsze pozytywne. Słowem, które ujmuje ich podejście biznesowe jest uczciwość”

James Tynan, Vice president Asset Management, Hilton International

Skontaktuj się z nami by porozmawiać poufnie o kandydatach których posszukujesz.

 Brian (087 2804401) or Noel (087 2145990)

Featured Jobs
No featured jobs found.
Top ...